š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Allur Red Multicolor Contemporary Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Red Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
$129.15
Original: $369.00
-65%Nourison Allur Red Multicolor Contemporary Indoor Area Rug - Clearanceā
$369.00
$129.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Red Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























