🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Nourison Astra Machine Light Grey Vintage Indoor Washable Area Rug
| Colors: | Light Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Polypropylene |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $12.25
Original: $35.00
-65%Nourison Astra Machine Light Grey Vintage Indoor Washable Area Rug—
$35.00
$12.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Polypropylene |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























