š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Bordeaux Burgundy Aubusson Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Burgundy |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Aubusson |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
$664.65
Original: $1,899.00
-65%Nourison Bordeaux Burgundy Aubusson Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,899.00
$664.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Burgundy |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Aubusson |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























