🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




















Nourison Brisbane Charcoal Shag Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $64.75
Original: $185.00
-65%Nourison Brisbane Charcoal Shag Indoor Area Rug - Clearance—
$185.00
$64.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |























