š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Cambridge Blue Floral Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 50% Polyester / Face: 50% Acrylic / Warp: 50% Polyester / Warp: 50% Acrylic / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Floral |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
$594.65
Original: $1,699.00
-65%Nourison Cambridge Blue Floral Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,699.00
$594.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 50% Polyester / Face: 50% Acrylic / Warp: 50% Polyester / Warp: 50% Acrylic / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Floral |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























