š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Carina Multicolor Bohemian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $53.00
Nourison Carina Multicolor Bohemian Indoor Area Rug - Clearanceā
$53.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























