š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nourison Celestial Stained Glass Modern & Contemporary Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Stained Glass |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
$93.45
Original: $267.00
-65%Nourison Celestial Stained Glass Modern & Contemporary Indoor Area Rug - Clearanceā
$267.00
$93.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Stained Glass |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























