š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Cyrus Ivory Navy Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 12% Polyester / Face: 88% Polypropylene / Warp: 12% Polyester / Warp: 88% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
$225.00
Nourison Cyrus Ivory Navy Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$225.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 12% Polyester / Face: 88% Polypropylene / Warp: 12% Polyester / Warp: 88% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |























