š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Dew Ivory Beige Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Low Pile / Warp: Low Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $85.05
Original: $243.00
-65%Nourison Dew Ivory Beige Modern Indoor Area Rugā
$243.00
$85.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Low Pile / Warp: Low Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























