š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Dune Gabbeh Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gabbeh |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Persian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $5,289.74
Nourison Dune Gabbeh Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$5,289.74
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gabbeh |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Persian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























