š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Elegant Heirlooms Grey Gold Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray Gold |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $60.55
Original: $173.00
-65%Nourison Elegant Heirlooms Grey Gold Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$173.00
$60.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray Gold |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























