š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Feather Soft Ivory Grey Casual Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Casual |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |
$66.15
Original: $189.00
-65%Nourison Feather Soft Ivory Grey Casual Indoor Area Rug - Clearanceā
$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Casual |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |























