š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Grand s Blush Vintage Indoor Washable Area Rug - Clearance
| Colors: | Blush Pink |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Silicone |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
$22.75
Original: $65.00
-65%Nourison Grand s Blush Vintage Indoor Washable Area Rug - Clearanceā
$65.00
$22.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blush Pink |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Silicone |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























