š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Jaipur Olive Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Olive |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
$335.65
Original: $959.00
-65%Nourison Jaipur Olive Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$959.00
$335.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Olive |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |























