š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Nourison Jazmine Navy Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Navy |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $80.15
Original: $229.00
-65%Nourison Jazmine Navy Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$229.00
$80.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Navy |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























