š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Karma Latte Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Latte |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 84% Polypropylene / Face: 16% Polyester / Warp: 84% Polypropylene / Warp: 16% Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $115.15
Original: $329.00
-65%Nourison Karma Latte Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$329.00
$115.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Latte |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 84% Polypropylene / Face: 16% Polyester / Warp: 84% Polypropylene / Warp: 16% Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























