š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Lustrous Weave Blue Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 65% Luxcelle / Face: 35% Polyester / Warp: 65% Luxcelle / Warp: 35% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $104.65
Original: $299.00
-65%Nourison Lustrous Weave Blue Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$299.00
$104.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 65% Luxcelle / Face: 35% Polyester / Warp: 65% Luxcelle / Warp: 35% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |























