š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



















Nourison Malibu Shag Silver Grey Shag Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Silver Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.54" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.54" |
Select Title
From $69.00
Nourison Malibu Shag Silver Grey Shag Indoor Area Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Silver Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.54" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.54" |























