š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Modern Shag Grey Ivory Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.5" |
Select Title
From $147.00
Nourison Modern Shag Grey Ivory Modern Indoor Area Rugā
$147.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.5" |























