š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nourison Modesto Multicolor Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $26.95
Original: $77.00
-65%Nourison Modesto Multicolor Indoor Area Rug - Clearanceā
$77.00
$26.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























