š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Moroccan Court Ivory Bohemian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.2" |
| Styles: | Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.2" |
$150.15
Original: $429.00
-65%Nourison Moroccan Court Ivory Bohemian Indoor Area Rug - Clearanceā
$429.00
$150.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.2" |
| Styles: | Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.2" |























