š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Motion Ivory Blue Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Low pile / Warp: Low pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
$74.55
Original: $213.00
-65%Nourison Motion Ivory Blue Modern Indoor Area Rugā
$213.00
$74.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Low pile / Warp: Low pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























