š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Nourmak Light Green Traditional Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Green |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
$763.42
Original: $2,181.20
-65%Nourison Nourmak Light Green Traditional Indoor Area Rug - Clearanceā
$2,181.20
$763.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Green |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























