š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Odessa Green Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Green |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Vintage |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $698.60
Original: $1,996.00
-65%Nourison Odessa Green Vintage Indoor Area Rugā
$1,996.00
$698.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Green |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Vintage |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























