š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Palermo Beige Blue Bohemian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
$36.05
Original: $103.00
-65%Nourison Palermo Beige Blue Bohemian Indoor Area Rug - Clearanceā
$103.00
$36.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























