š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Persian Crown Black Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
$178.15
Original: $509.00
-65%Nourison Persian Crown Black Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$509.00
$178.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























