š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Prismatic Grey Gold Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Gray Gold |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 50% New Zealand Wool / Face: 50% Luxcelle / Warp: 50% New Zealand Wool / Warp: 50% Luxcelle / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $132.65
Original: $379.00
-65%Nourison Prismatic Grey Gold Modern Indoor Area Rugā
$379.00
$132.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray Gold |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 50% New Zealand Wool / Face: 50% Luxcelle / Warp: 50% New Zealand Wool / Warp: 50% Luxcelle / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.75" |























