š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Nourison Quarry Blue Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Polypropylene / Face: 20% Polyester / Warp: 80% Polypropylene / Warp: 20% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
Select Title
From $53.00
Nourison Quarry Blue Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$53.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Polypropylene / Face: 20% Polyester / Warp: 80% Polypropylene / Warp: 20% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |























