š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Radiant Arts Sapphire Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Wool / Face: 20% Nylon / Warp: 80% Wool / Warp: 20% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
$245.00
Nourison Radiant Arts Sapphire Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$245.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Wool / Face: 20% Nylon / Warp: 80% Wool / Warp: 20% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























