š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nourison Radiant Impression Crimson Bohemian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Crimson |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Bohemian |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $479.00
Nourison Radiant Impression Crimson Bohemian Indoor Area Rug - Clearanceā
$479.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Crimson |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Bohemian |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























