š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison River Brook Ivory/Grey Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
$122.15
Original: $349.00
-65%Nourison River Brook Ivory/Grey Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$349.00
$122.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























