š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison s Grey Blue Modern Indoor Washable Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray, Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Front Base / Warp: Front Base |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $36.05
Original: $103.00
-65%Nourison s Grey Blue Modern Indoor Washable Area Rug - Clearanceā
$103.00
$36.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray, Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Front Base / Warp: Front Base |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























