š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Shadows Charcoal Ivory Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $92.05
Original: $263.00
-65%Nourison Shadows Charcoal Ivory Vintage Indoor Area Rugā
$263.00
$92.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |























