š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Silver Screen Grey Slate Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray Slate |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
$41.65
Original: $119.00
-65%Nourison Silver Screen Grey Slate Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray Slate |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























