š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Solace Ivory/Grey Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
$82.25
Original: $235.00
-65%Nourison Solace Ivory/Grey Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$235.00
$82.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























