š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

























Nourison Somerset Beige Farmhouse Indoor Area Rug
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 50% Polyester / Face: 50% Acrylic / Warp: 50% Polyester / Warp: 50% Acrylic / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Farmhouse |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $65.45
Original: $187.00
-65%Nourison Somerset Beige Farmhouse Indoor Area Rugā
$187.00
$65.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 50% Polyester / Face: 50% Acrylic / Warp: 50% Polyester / Warp: 50% Acrylic / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Farmhouse |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























