š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Soraya Blue Multicolor Colorful Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Blue Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Colorful |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $59.15
Original: $169.00
-65%Nourison Soraya Blue Multicolor Colorful Indoor Area Rug - Clearanceā
$169.00
$59.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blue Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Colorful |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























