š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Traditional Home Grey Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Cotton/Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Nourison Traditional Home Grey Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Cotton/Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























