š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Tranquil Light Blue Ivory Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $122.15
Original: $349.00
-65%Nourison Tranquil Light Blue Ivory Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$349.00
$122.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























