š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Utopia Ivory Floral Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 50% Polyacrlyic / Face: 50% Acrylic / Warp: 50% Polyacrlyic / Warp: 50% Acrylic / Warp: Jute Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Floral |
| Backing: | Jute |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $94.15
Original: $269.00
-65%Nourison Utopia Ivory Floral Indoor Area Rug - Clearanceā
$269.00
$94.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 50% Polyacrlyic / Face: 50% Acrylic / Warp: 50% Polyacrlyic / Warp: 50% Acrylic / Warp: Jute Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Floral |
| Backing: | Jute |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























