š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Vallencierre Beige Black Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
$950.98
Original: $2,717.09
-65%Nourison Vallencierre Beige Black Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$2,717.09
$950.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























