š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Vintage Home Blue Bohemian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester with Latex/non-skid coating |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.2" |
$22.75
Original: $65.00
-65%Nourison Vintage Home Blue Bohemian Indoor Area Rug - Clearanceā
$65.00
$22.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester with Latex/non-skid coating |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.2" |























