š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nsomi Beige Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Nsomi |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Nsomi Beige Wool Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nsomi |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 3.5" |























