š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Odeon Machine Woven Elle Decor x LIVABLISS EDOD-2304 Area Rug
| Colors: | Cream, Beige, Tan, Ivory |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Odeon Machine Woven Elle Decor x LIVABLISS EDOD-2304 Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Cream, Beige, Tan, Ivory |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |























