š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Ogima Area Rug
| Collection: | Ogima |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 80% Cotton, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Ogima Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ogima |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 80% Cotton, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























