🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Ogunquit Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Ogunquit |
|---|---|
| Colors: | Tan, Rust, Charcoal, Dark Brown, Light Brown, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Ogunquit Clearance Rug - Clearance—
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ogunquit |
|---|---|
| Colors: | Tan, Rust, Charcoal, Dark Brown, Light Brown, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























