š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Okemos Area Rug - Clearance
| Collection: | Okemos |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Teal, Charcoal, Gray, Navy, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Viscose, 10% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $119.00
Okemos Area Rug - Clearanceā
$119.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Okemos |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Teal, Charcoal, Gray, Navy, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Viscose, 10% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























