š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Olisa Beige Wool Area Rug
| Collection: | Olisa |
|---|---|
| Colors: | Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Wool, 25% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Olisa Beige Wool Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Olisa |
|---|---|
| Colors: | Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Wool, 25% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |























