š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Olwen Washable Area Rug
| Collection: | Olwen |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $69.00
Olwen Washable Area Rugā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Olwen |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























