š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Onaka Area Carpet - Clearance
| Collection: | Onaka |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Dark Red, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Onaka Area Carpet - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Onaka |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Dark Red, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























